شاخص های شرکت طراحی سایت که باید بدانید - طراحی وب سایت چیست

شاخص های شرکت طراحی سایت که باید بدانید - طراحی وب سایت چیست

شاخص های شرکت طراحی سایت که باید بدانید - طراحی وب سایت چیست

Blog Article

با تشکر از تمام زحماتی که شما و تیم حرفه ای و مسلط تون جهت اجرای وبسایت اینجانب داشتید. واقعا خیلی خوشحالم ، به خاطر اینکه خداوند ، مجموعه شما را در مسیر موفقیت کار من قرار داد. با توجه به استرسی که از قبل داشتم و کلی سرچ کردم برای اینکه بتونم تیم قوی را پیدا کنم و به نتیجه مطلوبی برسم، از طراحی لوگو (که پر از نماد و حرف باشه در صنعت آرایشگری و زیبایی ایرانی) و خدمات و طراحی سایت و این شد نتیجه بی نظیر پروژه با شرکت رایان

این نکته را در نظر داشته باشید که بسیاری از شرکت های طراحی سایت از همان ابتدا، هزینه ای را برای پشتیبانی در نظر می گیرند که همین امر می تواند هزینه های شما را افزایش دهد.

بنابراین در زمان خرید سایت وردپرسی علاوه بر در نظر گرفتن قیمت، امکانات و کیفیت خدمات پس از فروش شرکت را نیز بررسی کنید.

در واقع نوع طراحی سایت مهمترین عامل تاثیر گذار بر قیمت طراحی سایت و هزینه طراحی سایت بر اساس تعرفه طراحی سایت است. هیچگاه قیمت طراحی سایت تک صفحه ای که به جهت معرفی شرکت طراحی می شود با قیمت طراحی سایت که دارای فروشگاه، فرم تماس، پنل اختصاصی و غیره است در تعرفه طراحی سایت قابل مقایسه نخواهد بود و هزینه طراحی سایت پرداخت شده نیز یکسان نخواهد بود.

چه میزان هزینه به جهت نگهداری سایت باید کنار گذاشته شود؟

سعی کنید تا جای ممکن به نکاتی که مشاورین رایان به جهت موفقیت طراحی سایت شما ذکر می کنند توجه داشته باشید. قیمت طراحی سایت بر اساس تعرفه طراحی سایت را در اولویت خود قرار ندهید.

علاوه بر کسب اطلاعات در مورد ابزارهای سئو شما همچنین باید یک شناخت درست از مفهوم واژه های مربوط به سئو داشته باشید.

مهم‌ترین ویژگی‌هایی که یک قالب وردپرسی خوب باید داشته باشد، شامل:

اکنون اگر آدرس وب‌سایت خودتان را سرچ کنید، با صفحه‌ای مشابه تصویر زیر مواجه خواهید شد؛ در ادامه باید زبان مدنظرتان را انتخاب کنید (چون در این مینی دوره رایگان قصد طراحی یک وب‌سایت با زبان فارسی را داریم، زبان فارسی را انتخاب می‌کنیم.

سیستم مدیریت محتوای جوملا و یا وردپرس (قیمت ها تفاوتی ندارد)

سئو قلب سایت شما خواهد بود و به واسطه سئو است که شما قدرت دیده شدن در موتورهای جستجو را پیدا خواهید کرد در نتیجه افزایش قیمت طراحی سایت به دلیل سئو کاملا ارزشمند است.

برای مثال هزینه فروشگاه اینترنتی با سیستم چند فروشندگی متفاوت تر از یک فروشگاه اینترنتی ساده است. 

اما به طور کلی بهبود سرعت سایت، تولید محتوا سئو شده، بهبود رابط کاربری، گرفتن رپورتاژ و بک لینک و ... از جمله اقداماتی سایت منبع است که باید روی هر سایتی اجرا شود تا سئو آن سایت، بهبود پیدا کند.

به صورت کلی دو نوع سیستم محتوایی توسط شرکت طراحی سایت رایان بر اساس نیاز شما قابل ارائه خواهد بود که هزینه طراحی سایت بر اساس تعرفه طراحی سایت در هر کدام از آنها متفاوت است.

Report this page